nadav tours logo

הטיולים של נדב  בהמבורג

שאלות נפוצות על המבורג

בעמוד הבא תוכלו למצוא מידע על המבורג ועל גרמניה באופן כללי וכמובן על סיורים בהמבורג בעברית.

הגעה להמבורג

ניתן להגיע להמבורג בטיסה ישירה של חברת גרמניה Germania מישראל. מדי שנה משתנה היצע הטיסות מישראל. ישנן טיסות ישירות וישנן טיסות דרך יעדי ביניים (טיסות לא ישירות, "קונקשיין").

בנוסף, ניתן להגיע להמבורג באוטובוס או רכבת מברלין. הנסיעה אורכת כשלוש שעות עם רכב (אוטובוס או רכב פרטי) ופחות מכך עם רכבת, כאשר קווי ה-ICE מגיעים ליעדם בשעה וארבעים דקות.

לינה בהמבורג

המבורג מספקת מבחר אפשרויות לינה - מחילופי דירות ו"גלישת ספות" ועד המלונות היוקרתיים ביותר בהמבורג - ה"אטלנטיק" או ה"פרמונט". נשמח להמליץ על מלונות ספציפיים או על דירות נופש לפי העדפותיכם. אם אתם יוצרים איתנו קשר באשר ללינה, אנא ציינו את התאריכים בהם תלונו בהמבורג, את התקציב המשוער, ואת הדרישות המינימליות. אתם יכולים גם להתייעץ איתנו אם המלונות המוצעים ב"דיל" מסוים שאתם שוקלים לרכוש נמצאים במיקום טוב.

קחו בחשבון כי:

למעוניינים לחפש מלונות עצמאית - אנחנו ממליצים על אתר ההזמנות בוקינג.

זוהי חברת ההזמנות הגדולה בעולם, אך יש דירות נופש ואכסניות זולות שאינן נמצאות במסד הנתונים שלהם. חברת בוקינג מתחייבת למחירים הנמוכים ביותר. שירות הזמנות הוא ללא דמי תיווך. אין גביית עמלות, דמי ניהול. ביטול הוא לרוב ללא תשלום (אלא אם כן צויין אחרת), אין גביית דמי ביטול בזמן בהתאם לתקנון המופיע בדף המלון. על מנת להסיר ספק - הזמנת מלונות דרך אתר בוקינג אינה באחריותנו ובכל תלונה יש לפנות לבוקינג ישירות או למלון. אנו כמובן נשתדל לעזור כמיטב יכולתנו.

במידה וההזמנה נעשתה ישירות דרכנו הטיפול והאחריות תהיה דרכנו.

למחפשים לינה נגישה (עם גישה למשתמשים בכיסא גלגלים):ניתן גם לחפש באתר הבא רק מלונות נגישים לכיסא גלגלים בהמבורג, ולציין בטופס ההזמנה כי זקוקים לחדר נגיש לכיסא גלגלים. מומלץ מאוד לכתוב את מידות הכיסא כדי לוודא שהמקלחת והשירותים מתאימים בגודלם לכיסא שלכם.

אוכל

ניתן בהמבורג לאכול טוב מאוד ולעיתים גם בזול מאוד - אנחנו מפרסמים מדי פעם המלצות למסעדות או לחנויות אוכל מיוחדות. במהלך ההפסקה בטיולים המודרכים שלנו בהמבורג או בטיול המודרך לעיר ליבק, המדריכים שלנו יוכלו לתת לכם טיפים ולסמן לכם על המפה רעיונות למקומות טובים לאכול בהם בהמבורג

בנוסף, הכנו רשימה של מסעדות כשרות ומקומות בהם ניתן לקנות אוכל כשר בהמבורג

אירועים תרבותיים, בידור, פסטיבלים, קונצרטים ותערוכות

אנחנו מעדכנים באופן תדיר את הדף "אירועים בהמבורג", בו אנחנו סוקרים אירועים מעניינים המתרחשים בעיר. אם אתם מעוניינים ליידע אותנו על אירוע המתרחש, למיטב ידיעתכם בהמבורג, אנא צרו קשר

לגבי אירועים מיוחדים - אנחנו מדי פעם מוסיפים מאמרים

במהלך הסיורים המודרכים שלנו בהמבורג, אנחנו משתדלים לענות על השאלות שלכם בהפסקה ולספר לכם על אטרקציות בהמבורג, על אירועים רלוונטים לתחומי העניין שלכם ועוד.

נמל התעופה של המבורג

תחנת רכבת Hamburg Airport של קו S1 , עם הגעה ישירה למרכז העיר.

אבידות ומציאות בשדה התעופה:
א. אם חפצים אבדו בתוך שדה התעופה, תוכלו לנסות לפנות למשרד אבידות ומציאות לטיפול, במייל airportoffice@ham.airport.de. הטיפול עולה כסף. פירוט עלויות בקישור: http://www.hamburg-airport.de/en/lost_property.php

ב. אם המזוודה לא הגיעה ליעדה או שאבד לכם חפץ בתוך המטוס, עליכם ליצור קשר עם חברת התעופה עימה טסתם.

חברת התעופה גרמניה Germania:
Tel.: +49 30 610 818 000
Fax.: +49 30 610 818 088
E-Mail: servicecenter@germania.aero
Website: http://www.flygermania.de
Handling Agent: AHS

טלפונים לשעת חירום

שגרירות וקונסליית ישראל מצויות בברלין. במקרה של אובדן דרכון, יש לפנות לשגרירות להנפקת דרכון זמני. מס' חירום של שגרירות ישראל בגרמניה: 030-89045203 (24 שעות ביממה). אתר http://embassies.gov.il/berlin-he/Pages/consular-services.aspx

משטרה - 110

אמבולנס / מכבי אש - 112

© 2015-2024 Gablinger Berlin Tours

Impressum

Privacy